top of page

śr., 09 lis

|

Kair

WYPRAWA MEDYTACYJNA DO EGIPTU - LISTOPAD 2022 - KAIR, BIAŁA PUSTYNIA

Z wielką przyjemnością zapraszam na pierwszą taką medytacyjną wyprawę do Egiptu, podczas której doświadczymy magii Piramid (Cheops, Chefren, Dahshour, Meidum, Lahun) oraz niezwykłej Białej pustyni.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
WYPRAWA MEDYTACYJNA DO EGIPTU - LISTOPAD 2022 - KAIR, BIAŁA PUSTYNIA
WYPRAWA MEDYTACYJNA DO EGIPTU - LISTOPAD 2022 - KAIR, BIAŁA PUSTYNIA

Czas i lokalizacja

09 lis 2022, 07:30 – 16 lis 2022, 15:00

Kair, Kair, Egipt

O wydarzeniu

Kochani,

Wiem, że niektórzy już długo czekają na to wydarzenie anonsowane wcześniej na warsztatach. 

Z wielką przyjemnością zapraszam na pierwszą taką medytacyjną wyprawę do Egiptu, podczas której doświadczymy magii Piramid (Cheops, Chefren, Dahshour, Meidum, Lahun) oraz niezwykłej Białej pustyni.

Podczas wyprawy będziemy mieli możliwość medytacji w Piramidzie Cheopsa w Komnacie Króla wynajętej dla nas na wyłączność! :)

Szczegóły programu poniżej:

WYPRAWA MEDYTACYJNA DO EGIPTU - LISTOPAD 2022 - KAIR, BIAŁA PUSTYNIA

Środa 9/11/2022 Przylot do Kairu, transfer do Hotelu Cairo Pyramids Hotel (4 stars), check in, kolacja w restauracji w hotelu.

Czwartek 10/11/2022 śniadanie w hotelu 7:30, zwiedzanie kompleksu piramid Sakkary, piramidy Dżesera oraz Dahszur, lunch na mieście, kolacja w hotelu.

Piątek 11/11/2022 śniadanie w hotelu 7:30, zwiedzanie piramid w Gizie (piramidy Cheopsa i Chefrena), Sfinks, w tym prywatny pobyt 2 godz. w Komnacie Króla w Piramidzie Cheopsa, kolacja w hotelu.

Sobota 12/11/2022 śniadanie w hotelu 7:30, zwiedzanie Piramid Meidum i El-Lahun, lunch na mieście, kolacja w hotelu.

Niedziela 13/11/2022 śniadanie w hotelu 7:30, podróż na Białą Pustynię, transfer na Oazę Bahariya, lunch w mieście Al-Bawaiti, podróż Toyotą Land Cruiser na tzw. czarną pustynię, odwiedziny wioski beduińskiej, kąpiel w gorących źródłach, podróż po Białej pustyni i podziwianie jej "Kryształowych gór", obszar Agabat, “the Wonders Area”, panoramy Old White Desert - Mushroom valley i Flower stone oraz New White Desert- View (Camel - Sphinx - Mushroom stones), nocleg na kempingu na pustyni, kolacja na pustyni, ognisko, beduińska herbata, nocleg na pustyni.

Poniedziałek 14/11/2022 wschód słońca na pustyni, palm tree, ice cream valley, kąpiel w gorących źródłach, lunch, powrót do Kairu, kolacja w hotelu.

Wtorek 15/11/2022 zwiedzanie Starego Koptyjskiego Kairu, ulica El Moez Street w Starym Kairze, Muzeum Cairo Tahrir, Narodowe Muzeum Cywilizacji, lunch namieście, kolacja w hotelu.

Środa 16/11/2022 śniadanie w hotelu, Check out, transfer na Lotnisko w Kairze Departure.

_________________________________

INFORMACJE ORGANIZACYJNE _________________________________

INWESTYCJA:

Koszty programu ok. 1180 USD na osobę w tym transport, zakwaterowanie, zwiedzanie, wyżywienie Napoje extra

Safari ok. 150 USD na osobę w tym transport, posiłki, zwiedzanie Napoje extra

Prywatna wizyta 2 godz. w Wielkiej Piramidzie w Kompacie Króla, ok. 100 USD na osobę przy grupie 20 osób, koszt rozkłada się na grupę

Bilet samolotowy płatny osobno ok. 1500-2000 PLN na osobę - w zależności, kiedy kupiony.

*Ceny mogą nieznacznie ulec zmianie w zależności od wielkości grupy, cen paliwa itd.

Zadatek potwierdzający rezerwację 1000 PLN na konto: Katarzyna Simonowicz 12 1090 1014 0000 0001 4738 6755 tytułem: wyprawa Egipt listopad 2022

Liczba miejsc ograniczona ok. 15 osób

Chętnych zapraszam do kontaktu: Katarzyna Simonowicz Messenger lub numer telefonu +48 785 806 943

Dedykowana grupa dla uczestników wyjazdu: https://www.facebook.com/groups/359526932812844

_________________________________

O organizatorze:

Katarzyna Simonowicz, marzycielka, joginka, wolna dusza, certyfikowana instruktorka jogi i relaksacji, muzykoterapeuta. Rozwinęła swój warsztat autorski prowadząc zajęcia jogi i medytacji połączonej z dźwiękami instrumentów wibracyjnych, śpiewem i tańcem intuicyjnym. Pracuje z energią światła i kryształów. Organizuje koncerty muzyki wibracyjnej m.in. z misami kryształowymi oraz tybetańskimi, a także indywidualne sesje terapeutyczne. Aktywnie wspiera rozwój kobiet i mężczyzn, organizując m.in. kręgi wspierające proces budzenia ich potencjałów. Absolwentka Prywatnej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Białymstoku. Artystyczna dusza i podróżniczka, czerpiąca inspiracje z odległych zakątków świata: Brazylii, Tajlandii, Turcji i Grecji itd. https://www.katarzynasimonowicz.com/ https://www.facebook.com/jogamedytacjakoncerty

Katarzyna Simonowicz wspólnie z Temple of Quantum Magic prowadzą cykliczne spotkania z cyklu Warsztaty Egipskie dla kobiet i mężczyzn – Moc ‘Świętych Olejków z Saqqary”, podczas których pracują m.in. z egipskimi olejkami, kamertonami w procesie medytacji prowadzonej połączonej z soundheling.

Tym razem przeniesiemy się do Egiptu, medytując w tych świętych miejscach mocy na żywo. 

Do zobaczenia!

Z miłością, Kasia

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page