top of page

czw., 18 lut

|

Casa Esmeralda RetreArt

WYJAZDOWY DETOKS Z JOGĄ I MEDYTACJĄ W DŹWIĘKACH

Weekend pełen relaksu, oddechu, łagodnego ruchu, uzdrawiających dźwięków, jogi i medytacji. A to wszystko połączone z detoksem sokowym. Zadbamy o duszę i ciało :)

Rejestracja została zakończona
Sprawdź inne wydarzenia
WYJAZDOWY DETOKS Z JOGĄ I MEDYTACJĄ W DŹWIĘKACH
WYJAZDOWY DETOKS Z JOGĄ I MEDYTACJĄ W DŹWIĘKACH

Czas i lokalizacja

18 lut 2021, 18:00 – 21 lut 2021, 12:00

Casa Esmeralda RetreArt, Zdziarka

O wydarzeniu

Weekend pełen relaksu, oddechu, łagodnego ruchu, uzdrawiających dźwięków, jogi i medytacji..

A to wszystko w przepięknym miejscu, w naturze, blisko ptaków, lasu i drzew, z zapierającym dech w piersiach widokiem na rzekę! Otuleni ciepłem kominka, w domowej atmosferze..

Z ogromną radością wracamy do tego magicznego miejsca. 

Podaruj sobie ten CZAS!

Razem zadbamy o naszą duszę i ciało 

Podczas wyjazdu czeka nas codzienna praktyka jogi, taniec, koncerty muzyki wibracyjnej i wiele innych atrakcji!

Wymarzmy sobie wspólnie ten początek Roku, zaplatając wspólnie Łapacze Snów.

Wyjazd będzie wyjątkowy bo połączony z detoksem sokowym, oczyszczającym organizm i odżywczymi, otulającymi kolacjami.

Dedykujemy ten czas odnalezieniu wewnętrznej prawdy, uwalnianiu napięć z ciała, wyciszaniu umysłu i byciu w tu i teraz.

Zapraszamy Cię na wyjątkowy proces, który być może będzie początkiem wielkiej rewolucji w Twoim życiu… Który oczyści odrobinę Twoją głowę, jelita i życie ze starych programów. Który przyniesie nowe i pozwoli stanąć na swoim miejscu. Który sprawi, że Twoje jedzenie będzie trawiło się lepiej i wchłaniało mocniej. Który będzie pomostem do głębszej relacji ze sobą…

I wszystko wchodzi na nową wibrację- odwagi i możliwości... Wibrację MIŁOŚCI. 

Czas ten będzie okazją do odpoczynku od miejskiego zgiełku i "szarej" codzienności. Dzięki połączeniu detoksu sokowego z ruchem, oddechem i relaksacją zaopiekujesz się swoim ciałem, umysłem i duchem, a Twoje wibracje podniosą się! 

PRACUJEMY Z: - Powrotem na swoje miejsce w życiu i świecie - Powrotem do swojego serca i duszy - Głębszą relacją ze sobą - Głębszą relacją z Ciałem - Emocjami - Relacją z jedzeniem

W PROGRAMIE: - Techniki oddechowe - Codzienna praktyka jogi - Medytacje w dźwiękach z misami kryształowymi, dzwoneczkiem KOSHI, bębnem szamańskim - Taniec intuicyjny - Ceremonia Kakao - Zasilające spotkania w kręgu - Detoks sokowy - Lekkie wegańskie (lub wegetariańskie) jedzenie (kolacja) - Tworzenie łapaczy snów - Wizualizacje

CZAS TRWANIA PROCESU: - Zaczynamy 18 luty CZWARTEK, doba hotelowa od godz. 14.00. Zaczynamy wspólną kolacją i „wieczorkiem zapoznawczym”. - Kończymy 21 luty NIEDZIELA, doba hotelowa do godz. 12.00.

INWESTYCJA CAŁOŚCIOWA 1500 zł

ZAPISY: - Zadatek bezzwrotny potwierdzający rezerwację 500 zł na konto: Katarzyna Simonowicz

12 1090 1014 0000 0001 4738 6755 tytułem: zadatek, warsztaty 18-21 luty

- reszta kwoty na miejscu

Limit miejsc ograniczony. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

Jeżeli jesteś zainteresowany/a, proszę napisz na:

kontakt@katarzynasimonowicz.com

i podaj swoje dane: Imię i nazwisko Numer telefonu Email

lub skontaktuj się na facebooku.

CENA ZAWIERA: - Wyżywienie w postaci świeżych soków owocowych lub warzywnych - Dostęp do wyciskarek wolnoobrotowych - Wsparcie procesu oczyszczania ziołami do picia w postaci naparów. - Nocleg w cudownym miejscu Casa Esmeralda - Udział w zajęciach pracy z podświadomością i ciałem - Wsparcie emocjonalne w trakcie trwania procesu - Wspólne sesje oddechowe i medytacyjne - Uczestnictwo w zajęciach jogi - Materiały do łapaczy snów - Ceremonię Kakao

CO ZE SOBĄ ZABRAĆ: - Matę do jogi - Poduszkę do siedzenia - Koc - Notes i długopis do zapisywania przemyśleń w trakcie procesu oraz sporządzania notatek - Wygodne ubranie to ćwiczeń, - Ciepłe skarpety, na warsztaty, gdzie chodzimy bez butów - Ciepły sweter na zimowe wieczory - Buty sportowe i do chodzenia na spacery - Ulubiony kubek do picia soków -Kobiety: Jakąś piękną sukienkę, spódnicę do potańczenia 

O OŚRODKU: Zakwaterowanie w uroczym miejscu Casa Esmeralda (ok. 50km od Warszawy), niedaleko lasu z przepięknym widokiem na Wisłę. Na Gości czeka pobyt w przytulnych pokojach gościnnych z dostępem do łazienki. Możliwość skorzystania z sauny. Gwarantowana spokojna atmosfera, z dala od miasta.

POKOJE: - jeden jednoosobowy (przechodni) - dwuosobowe - pary do pokoi przydzielamy za wcześniejszym zgłoszeniem konkretnych dwóch osób w pokoju

PROWADZĄCY:

Kasia Simonowicz Marzycielka, joginka, wolna dusza, przewodniczka. Instruktorka jogi , relaksacji, technik oddechowych.

Pasjonatka holistycznego podejścia do życia i zdrowia. Rozwinęła swój warsztat autorski prowadząc zajęcia jogi i medytacji połączonej z dźwiękami instrumentów wibracyjnych, śpiewem i tańcem intuicyjnym.

Certyfikowany Nauczyciel Jogi Integralnej. Podczas kursu zgłębiała wiedzę na temat różnych technik jogi, medytacji i relaksacji: jogi B.K.S. Iyengara, jogi vinyasa, jogi funkcjonalnej, jogi dla zdrowego kręgosłupa, a także anatomii, ajurwedy i medycyny chińskiej. Ukończyła także kurs TTC 200 hours w Tajlandii (Yoga Alliance Certificate).

Absolwentka Prywatnej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Białymstoku. Artystyczna dusza i podróżniczka, czerpiąca inspiracje z różnych zakątków świata: Brazylii, Tajlandii, Turcji itd.

„Cieszę się, że będę mogła poprowadzić dla Was warsztaty w tak pięknym miejscu i serdecznie zapraszam do wzięcia w nich udziału. Dołączyć mogą także te osoby, które nie miały wcześniej styczności z jogą. Joga i medytacja bardzo wiele mi dały i nieustannie czuję, że chciałabym dzielić się tym z innymi. Myślę, że jest to taki oddech w zabieganym świecie, czas, kiedy możemy się zatrzymać i poczuć siebie, zdystansować się do świata zewnętrznego i uspokoić umysł. W połączeniu z dźwiękami przynosi ukojenie i głęboki relaks. W taką podróż chciałabym Was zabrać.”

Aleksandra Bąk Jej mantra życiowa, a zarazem nazwa medialna, a zarazem mantra życiowa, to ŚWIADOMIE. Pasjonatka szeroko pojętej świadomości, psychologii, psychobiologii, rozwoju osobistego, duchowości, zdrowego odżywiania, terapii zaburzeń odżywiania, alternatywnych diet leczniczych, postów sokowych, technik pracy z emocjami, oraz rozmaitych terapii towarzyszących w rozwoju człowieka. Pisarka, autorka książki, blogerka:

https://www.facebook.com/mocmilosci

Wolna dusza, ponad wszystko ceniąca sobie rozwój.

Doświadczona w wielu procesach postów sokowych, głodówek, czy postów suchych.

Z zawodu dietetyk kliniczny. Absolwentka kilkunastu warsztatów oraz kursów z zakresu ustawień systemowych, totalnej biologii, bioenergoterapii, terapii czaszkowo - krzyżowej, czy masażu.

„Mam za sobą wiele procesów sokowych, ale tym razem zapraszam Cię na grupowy proces… Energia grupy ma to do siebie, że wszystko zadziewa się mocniej i głębiej. Spędzimy wspólnie 3 dni w cudownym, malowniczym miejscu, popijając soki i zgłębiając swoje JESTEM. Zapraszam na to wydarzenie, jako na drogę do odkrywania siebie, zanurzenia w swoje emocje i serce, i głębszego poznania siebie. Soki to tylko pomost, ale jednocześnie piękna przestrzeń, by zobaczyć co tak na prawdę w nas jest. Pewne doświadczenie, które pozwala POCZUĆ siebie odrobinę bardziej… Znaleźć KONTAKT ze swoimi pragnieniami, emocjami, marzeniami… I oczyścić się z tego, co stare i już niepotrzebne. Powrót do siebie, STAWANIE NA swoim miejscu, to taka jakość, która DAJE. Na każdym poziomie tego doświadczania… ZASILA. Wszystkim, co Twoje. ODDAJE. Wszystko, co nie Twoje. I stawia w miejscu, gdzie mamy SIŁĘ, By ŻYĆ…

Po swojemu.”

Żaden czas poświęcony na samorozwój nie jest czasem zmarnowanym.

Każdy, przynosi swoje zmiany.

Zapraszamy!

Do zobaczenia!

Ola i Kasia

Bilety

  • VIP

    10,00 zł
    + Opłata za obsługę 0,25 zł
    Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page