top of page

pt., 09 sie

|

Cimanie

WEEKEND Z JOGĄ DLA KOBIET I MĘŻCZYZN W MAGIC FOREST

Zapraszam na absolutnie wyjątkowy sierpniowy weekend w moim ukochanym miejscu w sercu Podlasia! Jeśli marzysz o wyciszeniu, z dala od miasta, w otoczeniu lasów, pachnących pól i dziewiczej natury, ten wyjazd jest dla Ciebie!!

WEEKEND Z JOGĄ DLA KOBIET I MĘŻCZYZN W MAGIC FOREST
WEEKEND Z JOGĄ DLA KOBIET I MĘŻCZYZN W MAGIC FOREST

Czas i lokalizacja

09 sie 2024, 16:00 – 11 sie 2024, 12:00

Cimanie, Cimanie 29, 16-123 Wojnowce, Polska

Goście

O wydarzeniu

Kochani,

Zapraszam na absolutnie wyjątkowy sierpniowy weekend w moim ukochanym miejscu w sercu Podlasia!

Jeśli marzysz o wyciszeniu, z dala od miasta, w otoczeniu lasów, pachnących pól i dziewiczej natury, ten wyjazd jest dla Ciebie!!

Podczas weekendu czeka nas codzienna praktyka jogi i oddechu, zasilające kręgi przy ogniu, medytacje w uzdrawiających dźwiękach, a także wyjątkowy warsztat niespodzianka w temacie Manifestacji Twoich Marzeń!

Zadbamy o nasze ciało, umysł i duszę.

Będziemy odkrywać uroki przepięknej natury oraz dzikich zwierząt, które często pojawiają się w tej okolicy!

W lekkości, w połączeniu ze sobą i głębokim wyciszeniu.

W PROGRAMIE: - Techniki Oddechowe, - Codzienna Praktyka Jogi, - Medytacje z Instrumentami Wibracyjnymi, - Taniec Intuicyjny, - Ognisko, - Lekkie wegetariańskie jedzenie (śniadania, obiadokolacje), - Wizualizacje, Medytacje Prowadzone, - Praca z Otwarciem się na Manifestację Życia Swoich Marzeń, - Czas na leśne SPA.

Szczegóły organizacyjnie poniżej. 

--------------------------------------------- INFORMACJE ORGANIZACYJNE: --------------------------------------------- 

DATA: PIĄTEK 09/08/2024 do NIEDZIELA 11/08/2024 

Zapraszamy od 16:00 

Check out 12:00

LOKALIZACJA: Magic Forest 16-123 Wojnowce (Podlasie)

INWESTYCJA: Nocleg wraz ze śniadaniem i obiadokolacją: 

1 namiot na 2 osoby (1 duży podwójny materac z oddzielną kołdrą dla każdej osoby): 250 PLN od os./noc. 

1 pokój 2 materace z prywatną łazienką 270 PLN od os./ noc

WARSZTATY: 660 PLN/os (EARLY BIRDS 560 PLN do 14 lipca!) Zadatek bezzwrotny potwierdzający rezerwację 560 PLN na konto: Katarzyna Simonowicz 66 1090 1014 0000 0001 5820 5260 tytułem: warsztaty 9.08-11.08

Reszta kwoty płatna gotówką na miejscu.

Proszę o potwierdzenie uczestnictwa: Zapisy na https://www.katarzynasimonowicz.com/ poprzez formularz rejestracyjny przy wydarzeniu

Grupa kameralna! Decyduje kolejność zgłoszeń :)

Szczegółowy program będzie udostępniony uczestnikom wyjazdu.

O SIEDLISKU: Magic forest to glamping i agroturystyka położona wśród lasów, pięknych widoków na pola i dzikich zwierząt. To magiczne miejsce, gdzie obok siedliska chodzą losie, sarny, żurawie. Po podwórku biegają gęsi, kury, kaczki, kotki.

Gospodarze Andrzej i Eleonora, autorzy książki „Kamperem do Kabulu”, spędzili połowę życia w Azji. Uwielbiają gotować dania kuchni różnych krajów, które odwiedzili albo w mich dłużej mieszkali. Indie, Iran, Afganistan, Gruzja, Armenia, Wietnam. Gotują również dania koreańskie, japońskie i inne :)

Andrzej jest byłym korespondentem wojennym i autorem 4 książek. Eleonora malarką, ilustratorką, prowadzi gospodarstwo i klub wsparcia kobiet emigrantek w Białymstoku. Zaczyna pisać książkę o kurach.

Magic forest to atmosfera podlaskiego gospodarstwa, ciepłej rodziny, bajek z 1001 nocy pod niebem pełnym gwiazd.

Kilka zdań o prowadzącej: Katarzyna Simonowicz, marzycielka, joginka, wolna dusza, certyfikowana instruktorka jogi i relaksacji, muzykoterapeuta. Rozwinęła swój warsztat autorski prowadząc zajęcia jogi i medytacji połączonej z dźwiękami instrumentów wibracyjnych, śpiewem i tańcem intuicyjnym. Pracuje z energią światła i kryształów. Organizuje koncerty muzyki wibracyjnej m.in. z misami kryształowymi oraz tybetańskimi, a także indywidualne sesje terapeutyczne. Aktywnie wspiera rozwój kobiet i mężczyzn, organizując m.in. kręgi wspierające proces budzenia ich potencjałów. Absolwentka Prywatnej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Białymstoku. Artystyczna dusza i podróżniczka, czerpiąca inspiracje z odległych zakątków świata: Brazylii, Tajlandii, Turcji, Grecji i Egiptu itd. https://www.katarzynasimonowicz.com/

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page