top of page

niedz., 27 mar

|

Warszawa

Warsztaty Egipskie dla kobiet i mężczyzn – Moc "Świętych Olejków z Saqqary”

Temple of Quantum Magic and Katarzyna Simonowicz zapraszają na warsztaty dla kobiet i mężczyzn, podczas których będziemy łączyć się z energią starożytnego Egiptu i pracować z siedmioma świętymi Egipskimi olejkami eterycznymi do uzdrawiania Czakr.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Warsztaty Egipskie dla kobiet i mężczyzn – Moc "Świętych Olejków z Saqqary”
Warsztaty Egipskie dla kobiet i mężczyzn – Moc "Świętych Olejków z Saqqary”

Czas i lokalizacja

27 mar 2022, 10:00 – 16:30

Warszawa, Atlasowa 37, 02-437 Warszawa, Polska

O wydarzeniu

Temple of Quantum Magic i Katarzyna Simonowicz zapraszają na warsztaty dla kobiet i mężczyzn, podczas których będziemy łączyć się z energią starożytnego Egiptu i pracować z siedmioma świętymi Egipskimi olejkami eterycznymi do uzdrawiania Czakr.

Będziemy podróżować w głębokiej medytacji do magii tajemnic tych miejsc, olejków i naszego energetycznego ciała.

Egipcjanie uważani są za wynalazców aromaterapii.

Trzydzieści km na południe od Kairu znajduje się starożytne cmentarzysko w Saqqara wraz z najstarszym znanym kompleksem kamiennym zwanym Piramida Dżesera. „Teksty Piramid” tam znalezione uważa się za najstarsze na świecie pisma religijne pochodzące z 2500BC (V i VI dynastia Starego Państwa). W przetłumaczonych tekstach znajdują się szczegóły dotyczące siedmiu świętych olejków używanych podczas rytuałów, z których każdy wiąże się z siłą natury. Egipcjanie wierzyli w koncepcję siedmiu centrów energetycznych (odpowiedników czakr) i wiedzieli które olejki rezonują z częstotliwościami harmonijnie idealnymi do ich równoważenia i wspomagania.

Siedem świętych olejków do uzdrawiania czakr z którymi będziemy pracować, to: 1. Lotus Flower- Crown of Osiris ( czakra korony) 2. Sandalwood - Eye of Horus ( trzecie oko) 3. Ambar Cashmir - Throat of Thoth ( czakra gardła) 4. Attar of Roses - Heart of Isis ( czakra serca) 5. Jasmine - Solar Plexes of Ra ( czakra splotu słonecznego) 6. Musk- Spleen of Hartor ( sacral, Naval Chakra) ( czakra sakralna) 7. Red Ambar - Base of Set ( czakra podstawy / korzenia)

Olejki te pochodzą z Regionu Saqqary i przygotowane są ściśle ze starożytnymi tekstami i egipskimi metodami.

Warsztaty poprowadzi Beata Kuchcińska, medicine Woman, przewodnik duchowy, podróżniczka która od lat pracuje z energią Światła i Kryształów, i prowadzi podróże szamańskie. Jej obecna pasja to praca w polu kwantowym poprzez uświadamianie jak wielką moc manifestacji mają słowa i myśli w życiu człowieka i ludzkości. Uwielbia ludzi, a jej serce raduje się, kiedy inni mogą wzrastać, uzdrawiać się i czuć swoją moc.

Warsztaty wzbogaci dźwiękami Katarzyna Simonowicz, marzycielka, joginka, wolna dusza, instruktorka jogi i relaksacji, muzykoterapeuta. Rozwinęła swój warsztat autorski prowadząc koncerty muzyki wibracyjnej połączone ze śpiewem intuicyjnym. Pracuje z energią światła i kryształów.

Informacje organizacyjne:

Data 27.03.2022 Godz 10.00-16.30 Lokalizacja Atłasowa 37, Warszawa Inwestycja 222 PLN

Co zabrać- swój kocyk, matę Lunch na wspólny stół

Olejki z Saqqary będą do nabycia na miejscu, pojedynczo lub w zestawie 7 olejków dla czakr.

Ilość miejsc ograniczona, prosimy o potwierdzenie uczestnictwa przez Messenger do Beaty/ Temple of Quantum Magic lub Kasi Simonowicz

Z miłością, Beata i Kasia

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page