top of page

sob., 13 lut

|

Łomianki

WALENTYNKOWY KONCERT W DŹWIEKACH MIS i GONGÓW

To będzie pierwszy taki koncert! W odpowiedzi na Wasze prośby zapraszamy Was na wyjątkową Walentynkową Noc, podczas której doświadczycie Magii uzdrawiających Dźwięków wibracyjnych połączonych ze śpiewem i tańcem intuicyjnym.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
WALENTYNKOWY KONCERT W DŹWIEKACH MIS i GONGÓW
WALENTYNKOWY KONCERT W DŹWIEKACH MIS i GONGÓW

Czas i lokalizacja

13 lut 2021, 20:00 – 14 lut 2021, 00:01

Łomianki, Łomianki, Polska

O wydarzeniu

Kochani,

W związku z licznymi prośbami od Was, zdecydowaliśmy się na małą modyfikację wydarzenia. Koncert nie będzie całonocny, a potrwa od godz. 20.00 do północy. Wierzymy, że w takiej formie będzie bardziej dostępny dla wszystkich chętnych.

No i czeka nas wciąż całe mnóstwo atrakcji!

Zapraszamy Was na wyjątkową Walentynkową Noc, podczas której doświadczycie Magii uzdrawiających Dźwięków wibracyjnych połączonych ze śpiewem i tańcem intuicyjnym.

Pary i single mile widziane!

Spędźmy ten Walentynkowy wieczór razem, w Energii Miłości i Radości!

Na początku trochę rozgrzejemy się w tańcu. Otworzymy przepływ energii we wszystkich Centrach Energetycznych naszego ciała.

Po tańcu wspólnie zasiądziemy w kręgu przy dźwiękach Bębna Szamańskiego na Ceremonii Otwarcia. Trochę się uziemimy, ugruntujemy. Będziecie mogli włączyć się do kręgu także ze swoim głosem i instrumentami. Możecie zatem zabrać ze sobą swoje instrumenty. Jak poczujecie.

Potem czeka nas kąpiel w cudownych dźwiękach mis tybetańskich, mis kryształowych, gongów, kamertonów i dzwoneczków Koshi.

A o północy przywitamy razem Walentynkowi... 

Otwórzmy się na dźwięk bardziej niż kiedykolwiek!

Uwolnijmy z ciała wszelkie napięcia!

Na miejscu znajdziecie przestrzeń sprzyjającą głębokiej relaksacji i podróży w głąb siebie...

Dźwięki płynące z Serca.

Poczuj siebie Uwolnij blokady Popłyń w podróż w nieznane Odkryj, co skrywa Twoja podświadomość Medytuj w ruchu, w wibracji i w głębokim śnie...

Podróż w dźwiękach zakończymy w kręgu wspólną Ceremonią ok. godz. 0:00.

Po Ceremonii będziemy mieli czas, aby zasiąść razem w kręgu i podzielić się swoimi przeżyciami i tym, co się pojawiło podczas tej podróży.

Przynieście proszę ze sobą coś, czym każdy z nas będzie mógł się podzielić przy wspólnym kręgu.

W razie jakichkolwiek pytań, z chęcią odpowiemy :)

Ceremonię poprowadzi Kasia Simonowicz - marzycielka, joginka, wolna dusza, certyfikowana instruktorka jogi i relaksacji. Rozwinęła swój warsztat autorski prowadząc zajęcia jogi i medytacji połączonej z dźwiękami instrumentów wibracyjnych, śpiewem i tańcem intuicyjnym. Jej zajęcia są absolutnie wyjątkowe i łączą w sobie wiele różnych elementów.

Absolwentka Prywatnej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Białymstoku. Artystyczna dusza i podróżniczka, czerpiąca inspiracje z odległych zakątków świata: Brazylii, Tajlandii, Turcji itd.

„Cieszę się na każde spotkanie w dźwiękach, bo za każdym razem są one dla mnie samej niezwykle ciekawą i niepowtarzalną podróżą! Koncerty wykonuję w pełni intuicyjnie, grając i śpiewając, jak podpowie mi Serce. Odkryłam w tym totalną magię i uwielbiam zanurzać się w tych dźwiękach w tu i teraz.. Joga i medytacja bardzo wiele mi dały i nieustannie czuję, że chciałabym dzielić się tym z innymi. Myślę, że jest to taki oddech w zabieganym świecie, czas, kiedy możemy się zatrzymać i poczuć siebie, zdystansować się do świata zewnętrznego i uspokoić umysł. W połączeniu z dźwiękami przynosi ukojenie i głęboki relaks. Zapraszam Was Kochani w taką podróż. Ściskam mocno” /Kasia

CO ZABRAĆ: Polecamy ubrać się walentynkowo :) Trochę potańczymy! Weź ze sobą coś na zmianę Mate do jogi Ulubiony kocyk / Poduszeczkę Coś na wspólny stół

LOKALIZACJA: Dom Aktywnej Świadomości Łomianki, Normatywna 11

INWESTYCJA: 100 PLN / osobę Płatne gotówką na miejscu

Potwierdź proszę swoją obecność u organizatorów – Dom Aktywnej Świadomości.

Do zobaczenia!

Kasia

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page