top of page

niedz., 27 lis

|

Warszawa

Uwalnianie głosu Krąg mantr dla Kobiet i Mężczyzn

Podczas warsztatu będziemy pracować z uwalnianiem głosu i odwagą w wyrażaniu siebie. Poznamy moc mantr i magię sanskrytu. Usiądziemy razem w kręgu z instrumentami, by połączyć się z naszym Sercem i wewnętrznym głosem.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Uwalnianie głosu Krąg mantr dla Kobiet i Mężczyzn
Uwalnianie głosu Krąg mantr dla Kobiet i Mężczyzn

Czas i lokalizacja

27 lis 2022, 19:00 – 21:30

Warszawa, Jana i Jędrzeja Śniadeckich 17, 00-654 Warszawa, Polska

Goście

O wydarzeniu

Uwalnianie głosu

Krąg mantr dla Kobiet i Mężczyzn

Kochani,

Z przyjemnością zapraszam na kolejne spotkanie z cyklu Uwalnianie głosu - Krąg mantr dla Kobiet i Mężczyzn, które odbędzie się już 27 listopada w niedzielę w przytulnej przestrzeni Splotu Artystycznego w Centrum Warszawy.

Podczas warsztatu będziemy pracować z uwalnianiem głosu i odwagą w wyrażaniu siebie. Poznamy moc mantr i magię sanskrytu. Usiądziemy razem w kręgu z instrumentami, by połączyć się z naszym Sercem i wewnętrznym głosem. Na miejscu będą towarzyszyć nam bębny na żywo. :)

To także okazja do eksploracji dźwięku poprzez śpiew intuicyjny, w połączeniu z medycyną mantr.

2022 rok to dla mnie rok Serca i czas łączenia. Dlatego zapraszamy Kobiety i Mężczyzn, którzy pragną zamanifestować MOC głosu w swoim życiu, by móc swobodnie wyrażać siebie i swoje uczucia.

W każdym z nas pojawia się ten wewnętrzny głos, który nie zawsze ma szansę wyjść na powierzchnię. A odważny, otwarty Głos pozwala nam żyć w zgodzie z Prawdą swojego Serca i budować piękne, zdrowe relacje, oparte na otwartej, szczerej komunikacji.

Niech to będzie okazja do uwolnienia GŁOSU i wszelkich blokad, które go blokują oraz celebracji tego, co w nas żywe i prawdziwe.

!!! Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wpłata zaliczki w wysokości 50 PLN rezerwuje miejsce.

Zapisy na https://www.katarzynasimonowicz.com/poprzez formularz rejestracyjny przy wydarzeniu.

Z miłością, Kasia

Szczegóły organizacyjnie poniżej.

Kilka zdań o prowadzącej:

Katarzyna Simonowicz, marzycielka, joginka, wolna dusza, certyfikowana instruktorka jogi i relaksacji, muzykoterapeuta. Rozwinęła swój warsztat autorski prowadząc zajęcia jogi i medytacji połączonej z dźwiękami instrumentów wibracyjnych, śpiewem i tańcem intuicyjnym. Pracuje z energią światła i kryształów. Organizuje koncerty muzyki wibracyjnej m.in. z misami kryształowymi oraz tybetańskimi, a także indywidualne sesje terapeutyczne. Aktywnie wspiera rozwój kobiet i mężczyzn, organizując m.in. kręgi wspierające proces budzenia ich potencjałów. Absolwentka Prywatnej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Białymstoku. Artystyczna dusza i podróżniczka, czerpiąca inspiracje z odległych zakątków świata: Brazylii, Tajlandii, Turcji i Grecji itd.

https://www.katarzynasimonowicz.com/ https://www.facebook.com/jogamedytacjakoncerty

Krąg współtworzy:

Karolina Róża Kowalczyk Ukończyła Uniwersytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina w Warszawie na Wydziale Wokalno-Aktorskim. Śpiewaczka operowa, magister sztuki, menadżer muzyki, pedagog. Współpracuje z Filharmonią Narodową oraz Warszawską Operą Kameralną. Ma na swoim koncie kilka płyt z muzyką klasyczną, w tym jedną solową z pieśniami Moniuszki na głos wysoki. Rok 2020 otworzył jej drzwi na nowe możliwości własnego głosu, łącząc go dźwiękiem bębnów z szamańską duszą. Nieustannie poszukuje kolejnych punktów na ścieżce uzdrowicielskiej. Metoda nakładania dłoni wg Barbary Brennan, Access Bars, masaże intuicyjne czy warsztaty tantryczne to tylko kilka punktów jej rozwoju. Dusza połączona z żywiołem powietrza nie pozwala jej się zatrzymać na jednym. Pragnie eksplorować, poznawać i doświadczać. Jej głos łaknie zabawy z żywiołami, aktywowania tego co uśpione, towarzyszenia innym na drodze do pracy z podświadomością.

--------------------------------------------- INFORMACJE ORGANIZACYJNE: --------------------------------------------- 

DATA: NIEDZIELA 27/11/2022, GODZ. 19:00 - 21:30 Proszę o przybycie min 15 min wcześniej, aby był czas na zajęcie miejsca i rozgoszczenie się. Warsztat rozpoczniemy wspólnie w kręgu.

LOKALIZACJA: Splot Artystyczny, sala 2 ul. Śniadeckich 17, Centrum Warszawy

INWESTYCJA: 120 PLN (zaliczka 50 PLN potwierdzająca rezerwację , reszta płatna w gotówce na miejscu)

zaliczka na konto: Katarzyna Simonowicz 12 1090 1014 0000 0001 4738 6755 tytułem: warsztat 27.11

CO ZABRAĆ: - cenny dla Ciebie przedmiot/ amulet/ biżuterię/ kamień do zasilenia we wspólnym kręgu (wraca do właściciela :)) Kobiety proszę o przygotowanie długiej sukienki/ spódnicy, w której czujecie się w swojej mocy.

Zapisy na https://www.katarzynasimonowicz.com/poprzez formularz rejestracyjny przy wydarzeniu.

W razie pytań proszę o kontakt SMS pod nr 785 806 943 lub mail kontakt@katarzynasimonowicz.com.

Do zobaczenia!

Kasia i Róża

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page