top of page

niedz., 18 gru

|

Łomianki

Świąteczny koncert relaksacyjny, medytacja w dźwiękach

Zapraszam na koncert relaksacyjny otulony uzdrawiającymi dźwiękami instrumentów wibracyjnych połączonych ze śpiewem intuicyjnym w przytulnej przestrzeni Domu Aktywnej Świadomości w Łomiankach.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Świąteczny koncert relaksacyjny, medytacja w dźwiękach
Świąteczny koncert relaksacyjny, medytacja w dźwiękach

Czas i lokalizacja

18 gru 2022, 19:00 – 21:00

Łomianki, Normatywna 11, 05-092 Łomianki, Polska

Goście

O wydarzeniu

Kochani,

Zapraszam na świąteczny koncert relaksacyjny otulony uzdrawiającymi dźwiękami instrumentów wibracyjnych połączonych ze śpiewem intuicyjnym w przytulnej przestrzeni Domu Aktywnej Świadomości w Łomiankach pod Warszawą.

Dźwięki płynące z Serca i niezwykłe brzmienie mis kryształowych i tybetańskich pozwolą przenieść się w inną przestrzeń, głęboko zrelaksować i uspokoić umysł.

Podczas koncertu będzie możliwość doświadczenia całej palety instrumentów wibracyjnych: od dzwoneczków KOSHI, poprzez misy tybetańskie, kryształowe, kalimbę, shruti box oraz GONG wietrzny FENG.

Zanurz się w dźwiękach. Poczuj siebie. Popłyń w podróż w nieznane. Odkryj, co skrywa Twoja podświadomość. Zrelaksuj się i odpocznij..

!!! Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wpłata zaliczki w wysokości 50 PLN rezerwuje miejsce.

Zapisy na https://www.katarzynasimonowicz.com/ poprzez formularz rejestracyjny przy wydarzeniu.

Do zobaczenia! Kasia

___________________________

Misy i inne instrumenty wibracyjne podnoszą nasze wibracje, harmonizują centra energetycznie i oczyszczają aurę. Ich dźwięk wnika w ciało i pozwala je zharmonizować na najgłębszym poziomie, usuwając blokady i zmniejszając różnego rodzaju napięcia. Misy wprawiają nasze ciało w wibracje, pomagając uzdrowić komórki w ciele. A przede wszystkim pozwalają głęboko się zrelaksować.

Ponadto, misy kryształowe, zrobione z 99.99% czystego kwarcu, wpływają na nasz organizm, dostrajając każdą komórkę do naturalnej struktury kryształu, uzdrawiając ciało i duszę. Anielskie wibracje mis kryształowych aktywizują szyszynkę i umożliwiają łączenie się z wyższymi wymiarami. 

___________________________

Kilka zdań o prowadzącej:

Katarzyna Simonowicz, marzycielka, joginka, wolna dusza, certyfikowana instruktorka jogi i relaksacji, muzykoterapeuta. Rozwinęła swój warsztat autorski prowadząc zajęcia jogi i medytacji połączonej z dźwiękami instrumentów wibracyjnych, śpiewem i tańcem intuicyjnym. Pracuje z energią światła i kryształów.

Organizuje koncerty muzyki wibracyjnej m.in. z misami kryształowymi oraz tybetańskimi, a także indywidualne sesje terapeutyczne.

Aktywnie wspiera rozwój kobiet i mężczyzn, organizując m.in. kręgi wspierające proces budzenia ich potencjałów.

Absolwentka Prywatnej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Białymstoku. Artystyczna dusza i podróżniczka, czerpiąca inspiracje z odległych zakątków świata: Brazylii, Tajlandii, Turcji i Grecji itd.

https://www.katarzynasimonowicz.com/ https://www.facebook.com/jogamedytacjakoncerty

„Cieszę się na każde spotkanie w dźwiękach, bo za każdym razem są one dla mnie samej niezwykle ciekawą i niepowtarzalną podróżą! Koncerty wykonuję w pełni intuicyjnie, grając i śpiewając, jak podpowie mi Serce. Odkryłam w tym totalną magię i uwielbiam zanurzać się w tych dźwiękach w tu i teraz.. Joga i medytacja bardzo wiele mi dały i nieustannie czuję, że chciałabym dzielić się tym z innymi. Myślę, że jest to taki oddech w zabieganym świecie, czas, kiedy możemy się zatrzymać i poczuć siebie, zdystansować się do świata zewnętrznego i uspokoić umysł. W połączeniu z dźwiękami przynosi ukojenie i głęboki relaks. Zapraszam Was Kochani w taką podróż. Ściskam mocno” /Kasia ___________________________

DATA: NIEDZIELA 18/12/2022, GODZ. 19:00 - 21:00

 Proszę o przybycie min 15 min wcześniej, aby był czas na zajęcie miejsca i rozgoszczenie się. Zapraszamy od 18:45

LOKALIZACJA: Dom Aktywnej Świadomości Normatywna 11, 05-092 Łomianki

Auta parkujemy przy ul. Szpitalnej, ul. Normatywna jest wąska :)

INWESTYCJA: 100 PLN (zaliczka 50 PLN potwierdzająca rezerwację, reszta płatna w gotówce na miejscu)

zaliczka na konto: Katarzyna Simonowicz 

12 1090 1014 0000 0001 4738 6755 

tytułem: koncert 18.12

CO ZABRAĆ: 

Mata do jogi 

Ulubiony kocyk

Zapisy na https://www.katarzynasimonowicz.com/ poprzez formularz rejestracyjny przy wydarzeniu.

Do zobaczenia na Spotkaniu Wyższej Wibracji...

Z miłością, Kasia

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page