top of page

niedz., 12 gru

|

Łomianki

Świąteczna Ceremonia w dźwiękach

Serdecznie zapraszamy Was do Domu Aktywnej Świadomości na wyjątkowy świąteczny koncert otulony uzdrawiającymi dźwiękami instrumentów wibracyjnych połączonych ze śpiewem intuicyjnym. Dźwięki płynące z Serca i niezwykłe brzmienie mis kryształowych i tybetańskich pozwolą przenieść się w inną przestrzeń

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Świąteczna Ceremonia w dźwiękach
Świąteczna Ceremonia w dźwiękach

Czas i lokalizacja

12 gru 2021, 19:00 – 21:00

Łomianki, Normatywna 11, 05-092 Łomianki, Polska

Goście

O wydarzeniu

Kochani,

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy Was do Domu Aktywnej Świadomości na wyjątkowy świąteczny koncert otulony uzdrawiającymi dźwiękami instrumentów wibracyjnych połączonych ze śpiewem intuicyjnym.

Dźwięki płynące z Serca i niezwykłe brzmienie mis kryształowych i tybetańskich pozwolą przenieść się w inną przestrzeń, głęboko zrelaksować i uspokoić umysł.

Spotkajmy się razem w medytacji w przestrzeni kojących nut, by razem podziękować za cały miniony rok i pozytywnie nastroić się na ten nadchodzący.

Zanurz się w dźwiękach. Poczuj siebie. Popłyń w podróż w nieznane. Odkryj, co skrywa Twoja podświadomość.

Na miejscu na pewno nie zabraknie świątecznych niespodzianek :)

Ubierzcie się proszę świątecznie, by razem celebrować zakończenie roku, podziękować za wszystko, co przyniósł i wysłać intencje na ten nadchodzący.

Do zobaczenia!

___________________________

Koncert poprowadzi Katarzyna Simonowicz, marzycielka, joginka, wolna dusza, certyfikowana instruktorka jogi, relaksacji i muzykoterapii. Rozwinęła swój warsztat autorski prowadząc zajęcia jogi i medytacji połączonej z dźwiękami instrumentów wibracyjnych, śpiewem i tańcem intuicyjnym. Jej zajęcia są absolutnie wyjątkowe i łączą w sobie wiele różnych elementów.

Organizuje koncerty muzyki wibracyjnej m.in. z misami kryształowymi oraz tybetańskimi, a także indywidualne sesje terapeutyczne.

Absolwentka Prywatnej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Białymstoku. Artystyczna dusza i podróżniczka, czerpiąca inspiracje z odległych zakątków świata: Brazylii, Tajlandii, Turcji i Grecji itd.

https://www.katarzynasimonowicz.com/ https://www.facebook.com/jogamedytacjakoncerty

„Cieszę się na każde spotkanie w dźwiękach, bo za każdym razem są one dla mnie samej niezwykle ciekawą i niepowtarzalną podróżą! Koncerty wykonuję w pełni intuicyjnie, grając i śpiewając, jak podpowie mi Serce. Odkryłam w tym totalną magię i uwielbiam zanurzać się w tych dźwiękach w tu i teraz.. Joga i medytacja bardzo wiele mi dały i nieustannie czuję, że chciałabym dzielić się tym z innymi. Myślę, że jest to taki oddech w zabieganym świecie, czas, kiedy możemy się zatrzymać i poczuć siebie, zdystansować się do świata zewnętrznego i uspokoić umysł. W połączeniu z dźwiękami przynosi ukojenie i głęboki relaks. Zapraszam Was Kochani w taką podróż. Ściskam mocno” /Kasia ___________________________

CO ZABRAĆ: Mata do jogi Ulubiony kocyk

TERMIN: Niedziela, 12 grudnia, godz. 19.00 – 21.00

LOKALIZACJA: Dom Aktywnej Świadomości Normatywna 11, 05-092 Łomianki

Auta parkujemy przy ul. Szpitalnej ul. Normatywna jest jest bez przelotu i wąska (utrudniona komunikacja)

INWESTYCJA: 100 PLN (płatne w gotówce na miejscu)

Prosimy o potwierdzenie obecności: Dom Aktywnej Świadomości

Do zobaczenia na Spotkaniu Wyższej Wibracji...

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page