top of page

niedz., 24 paź

|

Łomianki

Soundhealing Ceremony

Zapraszamy Was do Domu Aktywnej Świadomości na wyjątkowy wieczór otulony uzdrawiającymi dźwiękami instrumentów wibracyjnych połączonych ze śpiewem intuicyjnym.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Soundhealing Ceremony
Soundhealing Ceremony

Czas i lokalizacja

24 paź 2021, 20:00

Łomianki, Normatywna 11, 05-092 Łomianki, Polska

O wydarzeniu

Kochani,

Zapraszamy Was do Domu Aktywnej Świadomości na wyjątkowy wieczór otulony uzdrawiającymi dźwiękami instrumentów wibracyjnych połączonych ze śpiewem intuicyjnym. Na miejscu czeka na Was przestrzeń sprzyjająca głębokiej relaksacji i podróży w głąb siebie..

Dźwięki płynące z Serca i niezwykłe brzmienie mis kryształowych i tybetańskich pozwolą uwolnić wiele napięć nagromadzonych w ciele oraz uspokoić umysł. Niech to będzie czas odpoczynku i odkrywania swoich wewnętrznych potencjałów.

Wibracja bębna szamańskiego, mis, dzwoneczków, kamertonów i głosu... To jest podróż, której nie da się opisać.

Spotkajmy się razem w medytacji w przestrzeni kojących nut.

Zanurz się w dźwiękach. Poczuj siebie. Popłyń w podróż w nieznane. Odkryj, co skrywa Twoja podświadomość.

Koncert poprowadzi Katarzyna Simonowicz, marzycielka, joginka, wolna dusza, certyfikowana instruktorka jogi, relaksacji i muzykoterapii. Rozwinęła swój warsztat autorski prowadząc zajęcia jogi i medytacji połączonej z dźwiękami instrumentów wibracyjnych, śpiewem i tańcem intuicyjnym. Jej zajęcia są absolutnie wyjątkowe i łączą w sobie wiele różnych elementów.

Organizuje koncerty muzyki wibracyjnej m.in. z misami kryształowymi oraz tybetańskimi, a także indywidualne sesje terapeutyczne.

Absolwentka Prywatnej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Białymstoku. Artystyczna dusza i podróżniczka, czerpiąca inspiracje z odległych zakątków świata: Brazylii, Tajlandii, Turcji i Grecji itd.

„Cieszę się na każde spotkanie w dźwiękach, bo za każdym razem są one dla mnie samej niezwykle ciekawą i niepowtarzalną podróżą! Koncerty wykonuję w pełni intuicyjnie, grając i śpiewając, jak podpowie mi Serce. Odkryłam w tym totalną magię i uwielbiam zanurzać się w tych dźwiękach w tu i teraz.. Joga i medytacja bardzo wiele mi dały i nieustannie czuję, że chciałabym dzielić się tym z innymi. Myślę, że jest to taki oddech w zabieganym świecie, czas, kiedy możemy się zatrzymać i poczuć siebie, zdystansować się do świata zewnętrznego i uspokoić umysł. W połączeniu z dźwiękami przynosi ukojenie i głęboki relaks. Zapraszam Was Kochani w taką podróż. Ściskam mocno” /Kasia

CO ZABRAĆ: Mata do jogi Ulubiony kocyk

TERMIN: Niedziela, 24 października, godz. 20.00 – 21.30

LOKALIZACJA: Dom Aktywnej Świadomości Normatywna 11, 05-092 Łomianki

Auta parkujemy przy ul. Szpitalnej ul. Normatywna jest jest bez przelotu i wąska (utrudniona komunikacja)

INWESTYCJA: 100 PLN (płatne gotówką na miejscu)

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page