top of page

niedz., 12 lut

|

Łomianki

Krąg walentynkowy Kobiet i Mężczyzn

Zapraszam na wyjątkowy Krąg walentynkowy Kobiet i Mężczyzn połączony z koncertem relaksacyjnym w cudownej przestrzeni Domu Aktywnej Świadomości w Łomiankach.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Krąg walentynkowy Kobiet i Mężczyzn
Krąg walentynkowy Kobiet i Mężczyzn

Czas i lokalizacja

12 lut 2023, 19:00 – 22:00

Łomianki, Normatywna 11, 05-092 Łomianki, Polska

Goście

O wydarzeniu

Kochani,

Zapraszam na wyjątkowy Krąg walentynkowy Kobiet i Mężczyzn połączony z koncertem relaksacyjnym w cudownej przestrzeni Domu Aktywnej Świadomości w Łomiankach.

To już powoli staje się naszą coroczną tradycją! :)

Razem spotkamy się by zamanifestować miłość w naszym życiu. <3 Zwłaszcza tą do siebie! Mile widziane zarówno pary jak i single :)

Czeka nas cała moc atrakcji! Będzie dużo o miłości w medytacji, holistycznym tańcu i śpiewie. Usiądziemy razem w kręgu by połączyć się z naszym Sercem i wewnętrznym głosem. Ukochamy nasze ciało w tańcu intuicyjnym. A całość zwieńczy relaksująca ceremonia w dźwiękach mis kryształowych i tybetańskich.

Kobiety proszę o przygotowanie długiej sukienki/ spódnicy, w której czujecie się wyjątkowo. A mężczyzn o ubranie czegoś na specjalną okazję. :)

Niech to będzie czas ukochania siebie, celebracji tego, co w nas piękne, świetliste i kochające.

W każdym z nas świeci Światło Miłości. A otwarte, spełnione Serce jest w stanie obdarowywać innych.

Zapraszam Kobiety i Mężczyzn pragnących spędzić ten czas wyjątkowo w połączeniu z intencją miłości.

Spotkamy się w niedzielę 12 lutego, tuż przed Walentynkami.

!!! Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wpłata zaliczki w wysokości 50 PLN rezerwuje miejsce.

Zapisy na https://www.katarzynasimonowicz.com/ poprzez formularz rejestracyjny przy wydarzeniu.

Szczegóły organizacyjnie poniżej.

Kilka zdań o prowadzącej: Katarzyna Simonowicz, marzycielka, joginka, wolna dusza, certyfikowana instruktorka jogi i relaksacji, muzykoterapeuta. Rozwinęła swój warsztat autorski prowadząc zajęcia jogi i medytacji połączonej z dźwiękami instrumentów wibracyjnych, śpiewem i tańcem intuicyjnym. Pracuje z energią światła i kryształów. Organizuje koncerty muzyki wibracyjnej m.in. z misami kryształowymi oraz tybetańskimi, a także indywidualne sesje terapeutyczne. Aktywnie wspiera rozwój kobiet i mężczyzn, organizując m.in. kręgi wspierające proces budzenia ich potencjałów. Absolwentka Prywatnej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Białymstoku. Artystyczna dusza i podróżniczka, czerpiąca inspiracje z odległych zakątków świata: Brazylii, Tajlandii, Turcji i Grecji itd. https://www.katarzynasimonowicz.com/ https://www.facebook.com/jogamedytacjakoncerty

--------------------------------------------- INFORMACJE ORGANIZACYJNE: --------------------------------------------- DATA: NIEDZIELA 12/02/2023, GODZ. 19:00 - 22:00 Zapraszamy już od 18:30.

LOKALIZACJA: Dom Aktywnej Świadomości Normatywna 11, 05-092 Łomianki Auta parkujemy przy ul. Szpitalnej (jest dużo miejsca) Proszę nie parkować przy ul. Normatywnej (utrudniona komunikacja)

INWESTYCJA: 120 PLN (zaliczka 50 PLN potwierdzająca rezerwację, reszta płatna w gotówce na miejscu) zaliczka na konto: Katarzyna Simonowicz 12 1090 1014 0000 0001 4738 6755 tytułem: warsztat 12.02

CO ZABRAĆ: - cenny dla Ciebie przedmiot/ amulet/ biżuterię/ kamień o symbolice miłości do włożenia do wspólnego kręgu (wraca do właściciela) - Kobiety piękną sukienkę, w której czujecie się w swojej mocy (preferowane odcienie czerwieni) :) - kocyk i matę

Zapisy na https://www.katarzynasimonowicz.com/ poprzez formularz rejestracyjny przy wydarzeniu.

W razie pytań proszę o kontakt SMS pod nr 785 806 943 lub mail kontakt@katarzynasimonowicz.com.

--------------------------------------------- Zapraszamy do zabrania ze sobą przekąsek/potraw na wspólny stół.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page