top of page

niedz., 28 sty

|

Warszawa

Koncert relaksacyjny, medytacja w dźwiękach

Zapraszam na wyjątkowy koncert relaksacyjny otulony uzdrawiającymi dźwiękami instrumentów wibracyjnych połączonych ze śpiewem intuicyjnym w przytulnej przestrzeni Dharma Żoliborz

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Koncert relaksacyjny, medytacja w dźwiękach
Koncert relaksacyjny, medytacja w dźwiękach

Czas i lokalizacja

28 sty 2024, 19:30 – 21:00

Warszawa, Ludwika Rydygiera 14/U19, 01-793 Warszawa, Polska

Goście

O wydarzeniu

Kochani,

Zapraszam na wyjątkowy koncert relaksacyjny otulony uzdrawiającymi dźwiękami instrumentów wibracyjnych połączonych ze śpiewem intuicyjnym w przytulnej przestrzeni Dharma Żoliborz na warszawskim Żoliborzu. :)

Dźwięki płynące z Serca i niezwykłe brzmienie mis kryształowych i tybetańskich pozwolą przenieść się w inną przestrzeń i głęboko zrelaksować.

Podczas koncertu będzie możliwość doświadczenia całej palety instrumentów wibracyjnych: od dzwoneczków KOSHI, poprzez misy tybetańskie, kryształowe, kalimbę oraz shruti box.

Koncert współtworzyć będzie gość specjalny, Michał Michota, utalentowany muzyk i artysta. 

Razem zabierzemy Was w świat magicznych dźwięków i wizualizacji.

Jeśli pragniesz doświadczyć niezwykłej, medytacyjnej podróży w dźwiękach, to miejsce czeka na Ciebie! :)

Zanurz się w dźwiękach. Poczuj siebie. Odkryj, co skrywa Twoja podświadomość. Zrelaksuj się i odpocznij..

!!! Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy: www.katarzynasimonowicz.com - krótki formularz przy wydarzeniu.

Bardzo proszę o zapisy osób, które są zdecydowane dołączyć.  Nie blokuj miejsca innym :)

Szczegóły organizacyjne poniżej.

Do zobaczenia! 

Kasia 

___________________________ 

Misy i inne instrumenty wibracyjne podnoszą nasze wibracje, harmonizują centra energetycznie i oczyszczają aurę. Ich dźwięk wnika w ciało i pozwala je zharmonizować na najgłębszym poziomie, usuwając blokady i zmniejszając różnego rodzaju napięcia. Misy wprawiają nasze ciało w wibracje, pomagając uzdrowić komórki w ciele. A przede wszystkim pozwalają głęboko się zrelaksować. Ponadto, misy kryształowe, zrobione z 99.99% czystego kwarcu, wpływają na nasz organizm, dostrajając każdą komórkę do naturalnej struktury kryształu, uzdrawiając ciało i duszę. Anielskie wibracje mis kryształowych aktywizują szyszynkę i umożliwiają łączenie się z wyższymi wymiarami. ___________________________ 

Kilka zdań o prowadzącej: Katarzyna Simonowicz, marzycielka, joginka, wolna dusza, certyfikowana instruktorka jogi i relaksacji, muzykoterapeuta. W ramach kursów ukończonych w Polsce i w Tajlandii zgłębiała różne techniki jogi, m.in. jogę B.K.S. Iyengara, jogę vinyasa, jogę funkcjonalną, jogę dla zdrowego kręgosłupa, medytacje, a także anatomię, ajurwedę i medycynę chińską. Rozwinęła swój warsztat autorski prowadząc zajęcia jogi i medytacji połączonej z dźwiękami instrumentów wibracyjnych, śpiewem i tańcem intuicyjnym. Pracuje z energią światła i kryształów. Organizuje koncerty muzyki wibracyjnej m.in. z misami kryształowymi oraz tybetańskimi, a także indywidualne sesje terapeutyczne. Występowała m.in. na festiwalach Serpiente, Wabi Sabi - Festiwal Świadomej Kobiety, Festiwal Owocowy, Moonli Festiwal. Aktywnie wspiera rozwój kobiet i mężczyzn, organizując m.in. kręgi wspierające proces budzenia ich potencjałów. Prelegentka na konferencji Power to Women w 2020 r.  organizowaną przez Puls biznesu. Absolwentka Prywatnej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Białymstoku w klasie fortepianu. Artystyczna dusza i podróżniczka, czerpiąca inspiracje z odległych zakątków świata: Brazylii, Tajlandii, Turcji, Grecji i Egiptu itd. 

Certyfikaty:

200 hour Yoga Teacher Training Course Certificate; Yoga Alliance; 2020 Koh Phangan, Thailand

250 hours Certificate of Completion of the Teacher Training Course of Integral, Poland 2018/2019, International Integral Yoga Institute;

Certificate of Tune&Heal - Cellular Resonance Therapy; 2021 California, USA;

https://www.katarzynasimonowicz.com/ 

https://www.facebook.com/jogamedytacjakoncerty 

„Cieszę się na każde spotkanie w dźwiękach, bo za każdym razem są one dla mnie samej niezwykle ciekawą i niepowtarzalną podróżą! Koncerty wykonuję w pełni intuicyjnie, grając i śpiewając, jak podpowie mi Serce. Odkryłam w tym totalną magię i uwielbiam zanurzać się w tych dźwiękach w tu i teraz.. Joga i medytacja bardzo wiele mi dały i nieustannie czuję, że chciałabym dzielić się tym z innymi. Myślę, że jest to taki oddech w zabieganym świecie, czas, kiedy możemy się zatrzymać i poczuć siebie, zdystansować się do świata zewnętrznego i uspokoić umysł. W połączeniu z dźwiękami przynosi ukojenie i głęboki relaks. Zapraszam Was Kochani w taką podróż. Ściskam mocno”/Kasia 

Gościnnie koncert współtworzyć będzie:

Michał Michota - trębacz, muzyk sesyjny. Absolwent Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy (specjalność trąbka jazzowa). Ma na swoim koncie współpracę z takimi zespołami jak: Dubska, Marek Malinowski, Quartet, El jazz Big Band, Orkiestra Salonowa Radia Pomorza i Kujaw, Natural Mystic, CGB, Baśnia, Pochwalone, Stage Fever by Adam Kram.  Występował m.in. na festiwalach takich jak Woodstock, Ostróda Reggae Festiwal, Jazz Jantar, Pannonica czy Kazimiernikejszyn. W 2015 roku wydał w wytwórni Requiem Records wraz z Marek Malinowski Quartet jazzowy album "Alone". Jako członek topowego polskiego zespołu reggae "Dubska" nagrał 5 albumów, w tym "Ulicami" wydany przez Polskie Radio. Obecnie współpracuje m.in. ze Stokłosa Collective Orchestra oraz Teatrem Muzycznym Rampa przy musicalu "Jesus Christ Superstar" oraz zespołem Propabanda East Collective, który gra muzykę bałkańską z nowoczesną klezmerką. Poza aktywnym życiem koncertowym jest również instruktorem nauki gry na trąbce w Centrum Kultury Wilanów oraz masażystą Hawajskiej techniki Lomi Lomi Nui.

___________________________

DATA: NIEDZIELA 28/01/2024, GODZ. 19:30-21:00 Proszę o przybycie o 19:15, aby był czas na zajęcie miejsca i rozgoszczenie się.

LOKALIZACJA: Dharma Żoliborz, Rydygiera 14/19U, Warszawa

INWESTYCJA: 120PLN (płatne gotówką na miejscu)

Zapisy na wydarzenie poprzez krótki formularz na stronie www.katarzynasimonowicz.com przy wydarzeniu

Na miejscu dostępne maty i kocyki :)

Do zobaczenia!

Z miłością, 

Kasia

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page