top of page

pon., 26 cze

|

Warszawa

Koncert relaksacyjny, medytacja w dźwiękach

Zapraszam na koncert relaksacyjny otulony uzdrawiającymi dźwiękami instrumentów wibracyjnych połączonych ze śpiewem intuicyjnym

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Koncert relaksacyjny, medytacja w dźwiękach
Koncert relaksacyjny, medytacja w dźwiękach

Czas i lokalizacja

26 cze 2023, 20:30 – 21:30

Warszawa, Ludwika Rydygiera 14/U19, 01-793 Warszawa, Polska

Goście

O wydarzeniu

Kochani,

Zapraszam na koncert relaksacyjny otulony uzdrawiającymi dźwiękami instrumentów wibracyjnych połączonych ze śpiewem intuicyjnym w przytulnej przestrzeni Dharma Żoliborz na warszawskim Żoliborzu. :)

Dźwięki płynące z Serca i niezwykłe brzmienie mis kryształowych i tybetańskich pozwolą przenieść się w inną przestrzeń i głęboko zrelaksować.

Podczas koncertu będzie możliwość doświadczenia całej palety instrumentów wibracyjnych: od dzwoneczków KOSHI, poprzez misy tybetańskie, kryształowe, kalimbę, shruti box oraz gong wietrzny FENG.

Zanurz się w dźwiękach. Poczuj siebie. Odkryj, co skrywa Twoja podświadomość. Zrelaksuj się i odpocznij..

!!! Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegóły organizacyjne poniżej. :)

Do zobaczenia! Kasia ___________________________

Misy i inne instrumenty wibracyjne podnoszą nasze wibracje, harmonizują centra energetycznie i oczyszczają aurę. Ich dźwięk wnika w ciało i pozwala je zharmonizować na najgłębszym poziomie, usuwając blokady i zmniejszając różnego rodzaju napięcia. Misy wprawiają nasze ciało w wibracje, pomagając uzdrowić komórki w ciele. A przede wszystkim pozwalają głęboko się zrelaksować. Ponadto, misy kryształowe, zrobione z 99.99% czystego kwarcu, wpływają na nasz organizm, dostrajając każdą komórkę do naturalnej struktury kryształu, uzdrawiając ciało i duszę. Anielskie wibracje mis kryształowych aktywizują szyszynkę i umożliwiają łączenie się z wyższymi wymiarami. ___________________________

Kilka zdań o prowadzącej:

Katarzyna Simonowicz, marzycielka, joginka, wolna dusza, certyfikowana instruktorka jogi i relaksacji, muzykoterapeuta. Rozwinęła swój warsztat autorski prowadząc zajęcia jogi i medytacji połączonej z dźwiękami instrumentów wibracyjnych, śpiewem i tańcem intuicyjnym. Pracuje z energią światła i kryształów.

Organizuje koncerty muzyki wibracyjnej m.in. z misami kryształowymi oraz tybetańskimi, a także indywidualne sesje terapeutyczne.

Aktywnie wspiera rozwój kobiet i mężczyzn, organizując m.in. kręgi wspierające proces budzenia ich potencjałów.

Absolwentka Prywatnej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Białymstoku. Artystyczna dusza i podróżniczka, czerpiąca inspiracje z odległych zakątków świata: Brazylii, Tajlandii, Turcji, Grecji i Egiptu itd.

https://www.katarzynasimonowicz.com/ https://www.facebook.com/jogamedytacjakoncerty

„Cieszę się na każde spotkanie w dźwiękach, bo za każdym razem są one dla mnie samej niezwykle ciekawą i niepowtarzalną podróżą! Koncerty wykonuję w pełni intuicyjnie, grając i śpiewając, jak podpowie mi Serce. Odkryłam w tym totalną magię i uwielbiam zanurzać się w tych dźwiękach w tu i teraz.. Joga i medytacja bardzo wiele mi dały i nieustannie czuję, że chciałabym dzielić się tym z innymi. Myślę, że jest to taki oddech w zabieganym świecie, czas, kiedy możemy się zatrzymać i poczuć siebie, zdystansować się do świata zewnętrznego i uspokoić umysł. W połączeniu z dźwiękami przynosi ukojenie i głęboki relaks. Zapraszam Was Kochani w taką podróż. Ściskam mocno” /Kasia

___________________________

DATA: PONIEDZIAŁEK 26/06/2023, GODZ. 20:30 - 21:30

Proszę o przybycie kilka minut wcześniej, aby był czas na zajęcie miejsca i rozgoszczenie się.

LOKALIZACJA: Dharma Żoliborz, Rydygiera 14/19U, Warszawa

INWESTYCJA: 80 PLN (wpłata na konto gwarantuje miejsce)

Katarzyna Simonowicz 12 1090 1014 0000 0001 4738 6755 tytułem: koncert 26.06

UWAGA: Dla uczestników zajęć jogi, które odbędą się przed koncertem (godz. 19:15-20:15 bilet ze zniżką na koncert w cenie 50 PLN!!!), a zajęcia jogi gratis!! Jogę poprowadzi Renata Miszewska.

Na miejscu dostępne maty i kocyki! :)

Do zobaczenia!

Z miłością, Kasia

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page