top of page

A gdyby tak rodzić się na nowo w każdym tu i teraz?


Czy ja z wczoraj to cały czas ja? Każdego dnia tworzymy się na nowo, odrzucając stare programy i to, co już nam nie służy. Dajmy sobie szansę na oddech w teraźniejszości. Co było, nie musi wciąż w nas siedzieć i zatruwać naszych myśli.

W połączeniu z Sercem możemy poczuć siebie na nowo i połączyć z najpiękniejszymi jakościami jakimi są spokój, radość, życzliwość, miłość, harmonia, zrozumienie i przebaczenie..

Zatrzymaj się, poczuj.. Połącz z jasną stroną siebie. Nieskończenie czyste, błękitne niebo wolności.

Miłość zaprasza nas do pobytu w niewyczerpanych skarbach rozkosznych uczuć i doświadczeń, prowadząc wprost do centrum Serca. A tu otworzyć się mogą drzwi do zrozumienia życia, duchowości i doświadczenia swojego prawdziwego JA oraz bezinteresownej miłości.., nieskończonej, czystej, bezwarunkowej i takiej, która nie ma końca! Tutaj nie ma żadnych lęków.

Mamy wszystko, czego nam potrzeba i to jest PIĘKNE. Czy potrafię zobaczyć siebie w innych? Serce głębokie jak ocean.. czy znajdę w nim miejsce dla wszystkich? ..bo miłość jest wolnością, nieskończonym, ciągłym dźwiękiem Wszechświata, wieczną wibracją..

Niech współczucie i wdzięczność prowadzą nas na ścieżce rozwoju. Dziękuję, że JESTEM i kłaniam się przed wszystkimi, cudownymi ludźmi, z którymi połączyły się nasze drogi.

Z wdzięcznością i uznaniem dla piękna ŻYCIA

Pięknego dnia dla Was Kochani

51 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page